top of page

Cena služeb

Úvodní konzultace

Úvodní konzultaci (do 30 min) poskytujeme zásadně zdarma. Chápeme, že pro většinu klientů je cena za poskytnutou službu nejdůležitějším faktorem pro rozhodnutí, zda využít služeb advokáta či nikoliv. Po tom, co nám přednesete svůj požadavek, sdělíme Vám náš názor na řešení Vaší situace a také předpokládanou výši odměny za námi poskytnutou službu. Pokud s navrženou cenou nebudete souhlasit, získáte aspoň kvalifikovaný názor na řešení Vašeho požadavku. Nicméně je nutno si uvědomit, že pokud se rozhodnete využít služeb osob, které k tomu nemají dostatečnou kvalifikaci (např. různé společnosti zabývající se oddlužením či rodinní známí bez právního vzdělání), tak toto poskytnutí právní služby „levně a rychle“ zpravidla nepřináší dosažení očekávaného výsledku, ale větší výdaje a starosti

0 Kč

Neváhejte nás kontaktovat

Úvodní konzultaci (do 30 min) poskytujeme zásadně zdarma. Zabýváme se občanským právem, prodejem a koupí nemovitostí, korporátním právem, rozhodřími řízeními, vymáháním pohledávek, insolvecemi, rodinným právem a pracovním právem.

Budeme Vás kontaktovat ihned, jakmile to bude možné

Sepisování smluv a konzultace

Sepisy smluv a poskytování konzultací - např. kupní smlouvu o převodu vlastnictví k nemovitosti Vám podle její náročnosti sepíšeme již od 2.000,- Kč, návrh na vklad pro katastr nemovitostí za 500,- Kč.

od 2.000 Kč, návrh na vklad do katastru nemovitostí 500 Kč

Vymáhání pohledávek a zastupování v řízení

Vymáhání pohledávek a zastupování v řízení o přiznání peněžité částky – ceny se odvíjí od níže uvedeného § 7  vyhlášky Ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb., advokátního tarifu, který naleznete například zde. Ceny zejména v případě vyšších pohledávek individuálně upravujeme

V případě, že Vám poskytneme zastoupení v řízení u soudu a v tomto řízení budete úspěšní, po zaplacení nákladů právního zastoupení ve sporu neúspěšnou protistranou Vám můžeme vrátit až 100 % odměny, kterou jste nám zaplatili.

© 2020 Mgr. Magda Hanáčková, advokátní kancelář, Uherské Hradiště

Stojanova 1335, 686 01 Uherské Hradiště

Email : magda.hanackova@hanackova.cz

Telefon: +420 605 163 076

Datová schránka: 2gahkzx

  • White Facebook Icon
bottom of page